טיפולי פנים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת

שתפו מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

השאיפה לעור פנים בעל מראה רענן וצעיר וללא כתמים היא דבר המשותף לכולנו, זה לא משתנה לעולם. אנשים בעל מקום ובכל תקופה חולמים על מראה עור צעיר ומוצק, וכולן מתמודדות עם הנזקים שהם תוצאה של גורמים סביבתיים, חשיפה לשמש והרגלי החיים. אבל ישנו דבר אחד אשר כן משתנה עם הזמן והוא הטכנולוגיות ושיטות הטיפול. כשם שאי אפשר לעצור את הזמן, כך גם לא ניתן לעצור את המדע – כל הזמן המדע מגלה דברים חדשים ובהתאם לכך מפתח טכנולוגיות חדשות. זה נכון לכל תחומי חיינו, כולל בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה.

כל פעם יוצאות טכנולוגיות חדשות אשר מציגות יכולות טובות יותר ומאפשרות לנו להעניק טיפולים טובים יותר. אחת הדוגמאות היא מכונת ה VIORA V20, הידועה בקיצור V20. באמצעות מכשיר זה אנו מסוגלות לבצע טיפולים מתקדמים ולהשיג תוצאות שלפני כמה שנים רק חלמנו עליהן.

במהלך השנים צצו טכנולוגיות שונות והוצגו אל תחום הקוסמטיקה הטיפולית. רבות מהטכנולוגיות עשו שימוש בגלי רדיו או טכנולוגיות אור. אך מכשיר זה לוקח את היכולות צעד אחד קדימה ומאפשר לנו לערוך טיפולים קוסמטיים יעילים במיוחד המבוססים על שתי הטכנולוגיות. אבל למה הפרט הזה כל כך משנה? ובכן, היכולות המתקדמות של המכונה, הנשענות על טכנולוגיה משולבת, מאפשרות לנו להעניק לכן מגוון טיפולים. וכאשר אנו אומרות מגוון סוגי טיפולים, הכוונה היא גם לטיפולים עבור סוגי עור שונים, וגם טיפולים עבור סוגים שונים של בעיות.

טכנולוגיות בטוחות יותר

לפני שנרחיב על היישומים של הטכנולוגיות המתקדמות, ישנה נקודה חשובה מאוד. שימוש בגלי רדיו וטכנולוגיות אור לצורך טיפולים קוסמטיים הוא אינו דבר של מה בכך. ישנו הבדל קטן בין שימוש מועיל אשר מביא תוצאות רצויות לבין גרימת נזק. לכן תמיד חשוב להקפיד על טכנולוגיות בטוחות, כלומר טכנולוגיות אשר עברו את אישור ה FDA ויש להן את כל התקנים המבטיחים לנו שימוש בטוח. מיותר לציין שכם מי שעושה שימוש בטכנולוגיות אלו ומכשירים כמו ה V20, צריך גם לדעת מה הוא עושה ולקבל את ההסמכה הדרושה. ציוד לא בטיחותי ללא אישור ה FDA, כמו גם ידיים חובבניות ולא מקצועיות יכול לגרום לנזק רב.

יישומי הטכנולוגיה

אז מה בעצם ניתן לעשות עם אותן טכנולוגיות מתקדמות אשר מיושמות במכשיר ה V20?

בעזרת מעשר זה אנו יכולות להעניק טיפולים שונים הכוללים טיפולים להסרת קמטים ומיצוק עור הפנים; טיפולי הסרת שיער; חידוש מראה העור (פוטו-רג‘וביניישן); טיפול באקנה; טיפול בבעיות פיגמנטציה; הסרת כתמי גיל וכתמי שמש; טיפול בקופרוזים ובעיות אסתטיות הקשורות לכלי דם.

על פניו אתם עשויים לחשוב שהחידוש היחידי בטכנולוגיה זו הוא בסך הכול מכשיר רב שימושי עבור הקוסמטיקאית. בפועל מדובר בהרבה יותר מזה. מכשיר ה V20 משלב שיפורים טכנולוגים המבוססים על הידע והניסיון המצטבר ומשפר את איכות הטיפול ויעילותו.

אנו בלקשמי קוסמטיקה בוחרות לעבוד תמיד עם הטכנולוגיות החדישות ביותר. זאת לאחר שאנו מוודאות כי הן בטוחות לשימוש, עומדות בתקנים ויש להן את כל האישורים. כך אנו יכולים להעניק ללקוחותינו את הטיפול הטוב ביותר.

עשוי לעניין אותך..

קוסמטיקאית מומלצת בראשון לציון

מי קבע מי היא קוסמטיקאית מומלצת בראשון לציון או בכל עיר אחרת ברחבי הארץ? האמת היא שאנחנו, הצרכנים – קובעים מי היא אשת המקצוע המומלצת.

קוסמטיקאית בבית דגן

לקשמי קוסטמיקה – רונית קאופמן מחפשים קוסמטיקאית בבית דגן? אתם במקום הנכון! מגוון טיפולים קוסמטיים בקליניקה של לקשמי קוסמטיקה בבית דגן. בין הטיפולים שלנו בבית