נפרדים מצלקות האקנה ופותחים דף חדש

שתפו מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בין אם נשים או גברים, ילדות או מתבגרים בגיל העשרה, כ-85% מהאנשים סובלים מבעיית אקנה בשלב כלשהוא בחיים. יחד עם זאת, בימינו כבר ישנם טיפולים מוצלחים לאקנה הכוללים החלמה קלה של העור במרבית המקרים. הגיע הזמן להיפרד מהאקנה ולפתוח דף חדש. 

בימינו ישנם סוגים שונים של טיפולי אקנה, לרבות טיפולים באמצעות תכשירים קוסמטיים שמכילים ריכוז גבוה של חומרים פעילים. מעבר לתכשירים הנ"ל, שאגב הם יקרים מאוד וחברות גדולות בד"כ לא מחזיקות אותם – ישנם טיפולים נוספים לאקנה. בכדי לטפל באקנה, יש לתקוף את שורש הבעיה, והשורש הוא הפרעה ביחידה ה-פילוסבצאית. בזקיק השערה ובבלוטות החלב הקשורות אליו, שוכן חיידק שמוביל בסופו של דבר לבעיית אקנה. 

רוב האוכלוסייה תצטרך טיפול אקנה בשלב מסוים 

על פי מחקרים וודאיים בנושאים אלו, רוב האוכלוסייה תסבול עם בעיית אקנה בשלב כזה או אחר בחייהם. וכשיש בעיה מסוג כזה, הטיפול לא חייב להיות כואב והוא לא חייב לכלול החלמה קשה של העור. ושימו לב, לא אמרנו "עור הפנים". 

אחד המיתוסים לגבי אקנה הוא, שהפצעים מתפתחים רק באזור עור הפנים. בפועל, אקנה היא בעיה שיכולה להתעורר בחלקי גוף שונים. עד לפני כמה שנים, הטיפול המומלץ של אקנה כלל טיפולים בלייזר כואב, שלאחריו נדרשה החלמה וימי חופש. 

קליניקה לקשמי (LAKSHMI) טיפול אקנה בטכנולוגיה מתקדמת 

בימינו יש למשל את מכשיר ה-20V של חברת VIORA. זהו אחד המכשירים המתקדמים ביותר בימינו עבור טיפול באקנה. את המכשיר הזה תוכלו למצוא כאן בקליניקה שלי, רונית קאופמן – קוסמטיקאית טיפול באקנה. 

עם ניסיון של שנים ומוניטין מקצועי עשיר, בקליניקת רונית קאופמן תוכלו לקבל טיפול מקצועי לבעיית אקנה, לבעיית שיער מיותר, קמטים וקמטוטים, פוטו-ריג'וביניישן, קופרוזים, בעיות בכלי הדם ועוד. כל זאת, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת במיוחד של מכשיר ה-20V, אבל גם בזכות הניסיון המקצועי של צוות קליניקת לקשמי. 

טיפולים קוסמטיים בקליניקת לקשמי (LAKSHMI)

קליניקה לקשמי (LAKSHMI), בהנהלת רונית קאופמן, מסייעת לכם להיפטר מבעיית האקנה ובעיות פיגמנטציה. כמו כן, בקליניקה תוכלו לקבל טיפול של הזרקות חומצה הילארונית, טיפול פנים קלאסי, טיפול פנים משקם ועוד. 

בנוסף לטיפולים קוסמטיים, אנו מזמינים אתכם להכיר את קו המוצרים הייחודי של קליניקת לקשמי. תוכלו למצוא אצלנו תכשירים לטיפול באקנה, תכשירי טיפול בפיגמנטציה, מסכות פנים מטהרות, משקמות ועוד. המוצרים בקו הקוסמטיקה של רונית קאופמן מאושרים ע"י משרד הבריאות ובאיכותם הגבוהה ביותר. אצלנו תוכלו לרכוש תכשירי טיפול באקנה הכוללים ריכוזיות גבוהה מאוד של חומרים פעילים, שנושקים לעולם הרפואה. אנו מקפידים להחזיק אך ורק מוצרים איכותיים ברמותם הגבוהות ביותר, באישור משרד הבריאות ובמחירים אטרקטיביים. צרו קשר דרך אתר האינטרנט או באופן טלפוני, קליניקה לקשמי (LAKSHMI) – טיפול באקנה ובבעיות עור, פיגמנטציה, שיער מיותר בגוף ועוד. 

עשוי לעניין אותך..

קוסמטיקאית מומלצת בראשון לציון

מי קבע מי היא קוסמטיקאית מומלצת בראשון לציון או בכל עיר אחרת ברחבי הארץ? האמת היא שאנחנו, הצרכנים – קובעים מי היא אשת המקצוע המומלצת.

קוסמטיקאית בבית דגן

לקשמי קוסטמיקה – רונית קאופמן מחפשים קוסמטיקאית בבית דגן? אתם במקום הנכון! מגוון טיפולים קוסמטיים בקליניקה של לקשמי קוסמטיקה בבית דגן. בין הטיפולים שלנו בבית