טיפול בכתמי פיגמנטציה

שתפו מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו ולכן אף אחת מאיתנו אינה מעוניינת בכתמים ובעיות פיגמנטציה על עור הפנים; כולנו חושקות בעור פנים חלק ונעים למראה. כאשר יש לנו בעיות פיגמנטציה הדבר פוגע בביטחון העצמי שלנו ואנו מחפשות אחר שיטות לטיפול בכתמי פיגמנטציה. אך מה בעצם אפשר לשות, האם ניתן להעלים את כתמי הפיגמנטציה

ישנם טיפולים שונים אשר יכולים לסייע להעלמה וטשטוש של כתמי פיגמנטציה על העור. חשוב לזכור כי ישנם סוגים שונים של כתמים ובעיות פיגמנטציה, וישנם סוגים שונים של עור. לכן על מנת ליהנות מטיפול מוצלח, מומלץ לעבור אבחון אצל קוסמטיקאית – זאת על מנת להתאים את שיטות הטיפול הנכונה והמתאימה למאפייני העור. אך לצורך הידע הכללי, להלן מספר טיפולים אשר אתם עשויים להיתקל בהם:

קרמים לטיפול בפיגמנטציה

ישנם קרמים שונים לטיפול בבעיות פיגמנטציה, חלקם יעילים יותר, אחרים יעילים פחות. הקרמים היעילים ביותר הם קרמים המכילים חומצה אזלאית או הידרוקינון. קרמים אלו מיועדים לשימוש ממושך במשך כמה חודשים על מנת להשיג תוצאות והשימוש בהם דורש מרשם רופא.

פילינג

ישנם טיפולי פילינג שונים, אלו יכולים להיות טיפולי פילינג ביתיים אשר מסירים בעיקר תאי עור מתים ואת השכבות העליונות של העור. טיפולים אלו אינם יכולים להסיר בעיות פיגמנטציה אשר נמצאות בשכבות העמוקות יותר של העור. על מנת להסיר בעיות פיגמנטציה באמצעות טיפולי פילינג יש צורך בטיפולי פילינג עמוקים, בדרך כלל פילינג כימי, אשר מתבצעים בצורה מקצועית על ידי מי שהוסמכו לבצע טיפולים אלו.

טיפולי אנרגיית אור

למשהו טיפולי אנרגיית אור הם סוג של טיפולי לייזר אשר פועלים על פיגמנט המלנין, שהוא הגורם לפיגמנטציה; טיפולים אלו מתבצעים במסגרת סדרה של מספר טיפולים והם יכולים להביא לתוצאות טובות בהבהרת הכתמים.

טיפולי לייזר

סוג אחר של טיפולי לייזר מאפשר להתמודד עם כתמים ובעיות פיגמנטציה באמצעות פילינג. קרני הלייזר יכולות לחדור לשכבות העור העמוקות ולחולל תהליכים של הסרת תאים והתחדשות העור.

טיפול בתכשירים ביתיים

ישנם תכשירים ביתיים שניתן להשתמש בהם. איננו ערבים ליעילותם, בטח שלא לבעיות הנמצאות בשכבות התחתונות של העור, אך בהחלט ניתן לנסות. אחד הטיפולים הידועים הוא טיפול באמצעות חומצת לימון. לצורך הטיפול פשוט סחטו לימון ומרחו אותו בעזרת צמר גפן על עור הפנים. לא לשכוח לשטוף לאחר כ 15-20 דקות. אפשר גם לנסות לערבב את מיץ הלימון עם מחית פאפיה. הפאפיה מכילה אנזים בשם פפאין אשר יכול לסייע.

הסרת כתמי פיגמנטציה בלקשמי קוסמטיקה

בעיות פיגמנטציה הן בסך הכול שם כללי למגוון בעיות עור. למשל אלו יכולים להיות כתמי שמש, מלזמה וכתמי מלנין. אצלנו תוכלי לעבור אבחון מדויק והתאמה של הטיפול. ברשותנו ידע רב, תכשירים מסוגים שונים ומגוון טיפולים, ואצלנו ניתן לקבל טיפול להעלמת כתמי פיגמנטציה בהתאמה אישית. אנו תמיד מקפידות על שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר על מנת להעניק עבורכן את הטיפולים הטובים ביותר.

עשוי לעניין אותך..

קוסמטיקאית מומלצת בראשון לציון

מי קבע מי היא קוסמטיקאית מומלצת בראשון לציון או בכל עיר אחרת ברחבי הארץ? האמת היא שאנחנו, הצרכנים – קובעים מי היא אשת המקצוע המומלצת.

קוסמטיקאית בבית דגן

לקשמי קוסטמיקה – רונית קאופמן מחפשים קוסמטיקאית בבית דגן? אתם במקום הנכון! מגוון טיפולים קוסמטיים בקליניקה של לקשמי קוסמטיקה בבית דגן. בין הטיפולים שלנו בבית