הטיפולים שלנו

הזרקות חומצה הילארונית

שירותים אשר כוללים הזרקת חומצה היאלורונית, הם שירותים אשר ממוקדים בטיפול בהזדקנות העור, במתיחתו ובהחזרת הברק שאנו תרים אחריו. חומצה היאלורונית מצויה בגופנו, אך דועכת עם השנים, ועל כך הזרקות באות לפצות. במהלך הטיפול ובאופן מבוקר, תוזרק החומצה בכדי למנוע הזדקנות, עד כמה שניתן. 

טיפול פנים קלאסי

באופן כללי, הקוסמטיקה הינה מכלול של סוגי טיפולים שונים אשר מוענקים לאנשים לשם הקניה של מראה עור בריא וצעיר יותר, עבור טיפוח ועוד. טיפול פנים קלאסי נועד עבור ניקוי של העור והחזרת הברק אליו, ולמעשה טיפול הפנים הקלאסי הוא כמעט הכרחי ואלמנטרי עבור כל אישה ובחורה. אחת לתקופה, קיים הכרח ממשי לנקות את עור הפנים, והטיפול הקלאסי אפילו גורם לאיפור "לשבת" הרבה יותר טוב על הפנים. הרי, תחשבו על כך, צבע על קיר ישן ומקולף ייראה פחות טוב, נכון? ומכונית זקוקה לטיפול 10,000 כל תקופה. למעשה, כך גם אנחנו בני האדם – אנחנו צריכים תחזוקה שוטפת. במידה ואנו נזניח את עור הפנים ולא נגיע לביקור 10,000 (טיפול פנים קלאסי), אנחנו לא רק שנסבול מעור פנים במצב ירוד, אלא אפילו נזדקק לטיפולים יקרים יותר בעקבות ההזנחה. בעת הטיפול, קיים לעיתים גם שימוש בקרמים ושמנים על סוגיהם, בעיסויי פנים ועור, בקילוף העור (פילינג, בשמו העממי והנפוץ) ועוד.

טיפול פנים משקם

טיפול פנים משקם, הוא טיפול אשר מתמקד בנזקים אשר מתרחשים כתוצאה מהשמש, מגנטיקה של הזדקנות-מואצת, כתוצאה מגורמים חיצוניים שעשויים להשאיר את חותמם על עור האדם ועוד. טיפול פנים משקם מתבצע באמצעות שיטות פילינג עמוק ודרך קרמים ועיסויים של אותם קרמים אל תוך העור, באמצעות לייזר ועוד. 

טיפולים אנטי אייג’ינג

מבין השירותים היותר פופולאריים בימינו, בהחלט כדאי לקחת בחשבון את טיפול האנטי-אייג'ינג, אשר מוענק לנשים, לגברים ולאנשים מבוגרים מכל שכבות האוכלוסייה. טיפולי אנטי-אייג'ינג עשויים לכלול פילינג, טיפולי לייזר למיצוק, טשטוש והיעלמות הקמטים, הזרקות חומצה היאלורונית ועוד. טיפולי האנטי-אייג'ינג הם רבים ומגוונים ועשויים לכלול מרכיבים שונים, כך שכדאי תמיד לפנות לקוסמטיקאית שמכירה את סוגי הטיפולים, ובקיאה בכל מה שחדש ולוהט בתחום הקוסמטיקה.

טיפול באקנה

ניתן לטפל באקנה באמצעות קרמים מיוחדים שלא דורשים החלמה לאחר השמתם, באמצעות לייזר שלא מסב כאב למטופל ובאמצעות סוגי פילינג עמוק שונים. לרוב, טיפול באקנה אינו מצריך התמודדות עם כאבים כאלו ואחרים וניתן לגשת לטיפול זה מבלי לחשוש.

טיפולי לייזר לפנים

טיפולי לייזר לפנים הם נפוצים ביותר בימינו, ואנשים פונים לשירות זה בכדי לטפל בבעיות של אקנה, באתגרים המלווים בהזדקנות העור ועוד. בדרך כלל, טיפולי הלייזר אינם מסביא כאב עבור המטופל ולא נדרשת החלמה קשה לאחר התהליך.

טיפול הבהרה

רבים פונים לשירות של טיפול הבהרה, ונהנים מהאפשרות להלבין כתמים של שמש, נקודות-חן בגדלים שונים, סימני לידה באזורים שונים בגוף ועוד. באמצעות טיפולים אלו, ניתן להבהיר את האזורים וליצור התמזגות טבעית של יתר העור, מסביב לסימנים השונים שזקוקים להבהרה.

פילינגים עמוקים

פילינג עמוק הוא שירות כה מפנק ומעניק, עד שניתן לשכוח שהוא נועד למטרה רחבה יותר. פילינג עמוק ממוקד בשיקום עור הפנים, בטיפול באקנה ועוד. ניתן להסתייע בשירות של פילינג עמוק בכדי להתחיל בתהליך מיוחל של טיפול פנים משקם.

איפור קבוע

איפור קבוע הוא שירות המבוקש רבות על ידי נשים והולך ונעשה יותר ויותר פופולארי בקרב נשים מכל שכבות האוכלוסייה והגילאים. במהלכו של הטיפול, מבוצעת טכניקה הנעזרת בשיטות של קעקוע, והחדרתו של צבע לפיגמנט בעור האדם ובאמצעות מחט זעירה. איפור קבוע יכול גם להישאר במשך שנים רבות ומיועד עבור סוגים שונים של עור, אך יש לזכור כי אלמנטים שונים, כמו: שמש, היגיינה וחומרים וכימיקלים שונים, עשויים לגרום לכך שהאיפור אכן ידהה מהר יותר. איפור קבוע נועד בכדי שתתעוררי בבוקר ותרגישי יפהפייה, בצהריים ובערב. המטרה היא להקנות מראה כמה שיותר טבעי ובכל שעות היממה. בפעמים רבות, נשים מקעקעות את איפורן הקבוע באופן בו הוא נראה מוגזם ולא טבעי, וההבדלים בין מקעקעת איפור מצוינת לבין אחת שהיא פחות מצוינת, טמון בכישרון היד המקעקעת של הקוסמטיקאית!

הסרת שיער בלייזר

אין ספק שמדובר באחד השירותים הפופולאריים בימינו, שהוא כמעט הכרח של ממש עבור רוב האנשים. הסרת שיער בלייזר מתבצעת אצל נשים וגברים כאחד וניתנת כשירות מקיף, אשר ניתן לביצוע בחלקי הגוף השונים. בניגוד לשנים עברו, בהן בעלי פיגמנטציה בהירה לא יכלו לעבור טיפולים אלו, היום זה כבר אפשרי וכמובן מומלץ ביותר. במדינתנו, שמאופיינת בחום כה גבוה, רבים בוחרים בהסרת שיער בלייזר בכדי להימנע מגילוח והתחושה הקוצנית שמתלווה לאקט הגילוח, להימנע מקניית שעווה שגם יקרה וגם מצריכה מאיתנו לגדל את השיער בכדי להסירו (שזה כבר סבל כשלעצמו, ואף אחד כבר לא ממש עושה את זה כיום), וליהנות מתוצאות מאוד מהירות כבר מהטיפול הראשון. שימו לב לפרט מאוד חשוב! אין כיום דרך להסיר שיער סיבה שיבה! מה שזה אומר, במילים פשוטות, זה שכדאי ומומלץ להתחיל את הטיפולים כבר בגיל יחסית צעיר, ובכך נוכל להימנע מצבירה של שיער שיבה על הגוף, שאי אפשר יהיה להיפטר ממנו בשלב מאוחר יותר של חיינו